Plastová a dřevěná okna, dveře

Plastová okna:

 • CLASSIC
  Jedná se o 5-ti komorový okenní systém s nepřesazeným křídlem. Stavební hloubka 70mm pro rám a křídlo zaručuje vynikající tepelnou a akustickou izolaci. Standardní osazení izolačním dvojsklem (tl. 24mm) Ug= 1,1 W/m2K. Součinitel prostupu tepla je Uw=1,3W/m2K. Vyrobena jsou z nerecyklovaného plastu z pozinkovanou ocelovou výztuhou. Kování otevíravě-sklopných oken je vybaveno mikroventilací.

 • ELEGANCE
  Jedná se o 6-ti komorové okenní křídlo s přesazením a 5-ti komorový okenní rám. Stavební hloubka 80mm pro křídlo a 70mm pro rám zaručuje vynikající stabilitu. Standardní osazení izolačním dvojsklem (tl. 24mm) Ug= 1,0 W/m2K dává oknům zvýšenou tepelnou a akustickou izolaci. Součinitel prostupu tepla je Uw=1,2W/m2K.
  Vyrobena jsou z nerecyklovaného plastu z pozinkovanou ocelovou výztuhou. Kování otevíravě-sklopných oken je vybaveno mikroventilací.

 • EXCLUSIVE
  Jedná se o 6-ti komorové okenní křídlo s přesazením a 5-ti komorový okenní rám. Stavební hloubka 80mm pro křídlo a 70mm pro rám zaručuje vynikající stabilitu. Standardní osazení izolačním trojsklem (tl. 36mm) Ug= 0,7 W/m2K dává oknům zvýšenou tepelnou a akustickou izolaci. Součinitel prostupu tepla je Uw=1,0W/m2K.
  Vyrobena jsou z nerecyklovaného plastu z pozinkovanou ocelovou výztuhou. Kování otevíravě-sklopných oken je vybaveno mikroventilací.

Okna se provádí v různých barevných provedeních.
Termín dodání je 2 - 3 týdny.
Záruka na okna je 5 let.

Odkaz na stránky výrobce

Dřevěná okna:

Okna zhotovená z borovicového dřeva, nebo dřeva meranti v systému Softline jsou charakteristická svým moderním a estetickým vzhledem

Důvodem je forma zaoblených profilů, díky které získáváme oblé tvary s hladkou lesklou plochou. Dokonalou kvalitu a odolnost oken zhotovených v systému Softline zaručují třívrstvé lepené hranoly vysušené na odpovídající vlhkost. Dodatečně je životnost oken prodloužená impregnací. Široká škála barev (calá paleta RAL, a lazury s přiznanou strukturou dřeva) umožňuje splnit individuální požadavky nejnáročnějších zákazníků. Všechny povrchové úpravy jsou šetrné k životnímu prostředí. Spodní části rámů a křídel jsou opatřeny hliníkovými okapnicemi, jejichž tvar ladí s konturami celého okna. Konzervace dřevěných oken je jednoduchá, a netrvá déle než čištění oken.

 • Dřevěná okna jsou charakteristická svoji stálostí, nepodléhají průhybům či prasknutím.
 • Jsou zhotovená z přírodního materiálu.
 • Dosahují vynikajících izolačních parametrů.
 • Obsahují nízký součinitel prostupu tepla.
 • Jsou charakteristická svým elegantním vzhledem.
Odkaz na stránky výrobce

Plastové dveře:

Odkaz na stránky výrobce

Dřevěné dveře:

Odkaz na stránky výrobce

Upozornění

Od 3. listopadu nás najdete v nových prostorách po levé straně České spořitelny v Děčíně 1
ul. Pohraniční 328

 

Mohlo by Vás zajímat...

NEJRYCHLEJŠÍ CESTA
k vašemu vysněnému
BYDLENÍ

(klikni)